شماره تماس : 02188757911
امروز شنبه 25 مرداد 1399 ساعت 15:30
لطفا چند لحظه منتظر بمانيد ...

درباره کوالالامپور

مالزي يکي از مدرن ‌ترين کشورهاي آسياي جنوب شرقي است و تنوع فرهنگي زيادي دارد. پايتخت آن نيز  کوالالامپور است.

شهر زيباي کوالالامپور در ساحل غربي شبه جزيره مالزي واقع شده است. اين شهر تلفيقي از فرهنگ و سنت قديمي و بافت مدرن شهري است و بيش از 40خط هوايي و همچنين بندري نيز به نام Klongدر فاصله 41کيلومتر مرکز شهر دارد. اين شهر، سرويس حمل و نقل داخل و بيرون شهري خوبي دارد و مي توان از انواع وسايل نقليه همچون مترو، اتوبوس، قطار يا تاکسي استفاده کرد.

اين جاذبه گردشگري آسيايي در فاصله 35کيلومتري از دريا قرار دارد و فرهنگ آن ترکيبي از سه فرهنگ اصلي مالايي، چيني و هندي است. در کوالالامپور، در کنار ساختمان هايي با قدمت صدساله مي توانيد آسمان خراش هاي مدرن را نيز ببينيد. به همين دليل، گردشگراني که به اين شهر مسافرت مي کنند، مايلند دوباره به آن سفر کنند.

آب و هواي کوالالامپور گرمسيري است. هواي گرم اين شهر با باران هاي سنگين همراه است و دماي هوا گاهي به بيش از 35درجه مي رسد.

کوالالامپور يکي از ديدني ترين شهرهاي دنيا به شمار مي رود. با مسافرت به کوالالامپور مي توان از هر ساعت اقامت خود در آن شهر زيبا لذت برد. محله چيني ها، روستاي فرانسوي، پارک درياچه، موزه ملي،  برج هاي دوقلوي پتروناس و ... همه جاذبه هاي بسيار زيباي اين شهر هستند.